| mircea881 a întrebat:

Am un Piaggio Liberty 49cc, 4T si am nevoie de un capac pentru racirea motorului cu un fel de evacuare pe el. Capacul in sine e bun dar evacuarea aia sau ce o fi ea, s-a topit si am nevoie de capac cu tot "evacuare", ca sunt turnate intr-o singura bucata. Am cautat pe google de m-am saturat si am gasit capac doar pentru 2T.
Va rog poate ma puteti ajuta cumva.

Răspuns Câştigător
| Lifeisawargame a răspuns:

Incearca pe www.piese-scutere.net eu de acolo imi iau toate piesele si stiu ca au aproape orice piesa pentru scutere de marca buna mai ales, dar aduc si la comanda piese mai greu de gasit. Sper ca ti-am fost de folos:D