| andreidmbm a întrebat:

Am un sistem dvd cu ecran retractabil (Audiovox VME 9309 TSB https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/61cZX8i vCoL._AC_SX355_.jpg ) si s-a deteriorat banda care face legatura dintre placa de baza si ecranul lcd. De unde as putea sa cumpar banda respectiva? De preferat online daca se poate. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

M-aș mira să găsești. Poți încerca să faci punți cu ceva sârme multifilare izolate cu teflon (flexibile și rezistente). Dar numai dacă te pricepi și ai cu ce.

1 răspuns:
| costy1975 a răspuns:

Și eu caut asa ceva ai găsit cumva pe undeva poți sa ma, ajuți sa găsesc și eu mersi mult