| pvbvio a întrebat:

Am vazut pe autostrada Buc-Pitesti in zona Pitestiului o masina camuflata care parea ford dupa insigna astupata: http://docauto.uv.ro/Stiri.htm
Ce model de Ford credeti ca va fi?

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca era un ''ford mondeo ''.

| covexrobu a răspuns:

NU stiu ce este dar arata destul de bine big grin Nu ar fi rau sa auzim ca este un nou model de Dacia. happy

| leinad a răspuns:

Sunt Renault-uri toata ziua, asa pare ca ar fi Ford dupa forma pe care o are emblema sub camuflaj.Sunt citeva zeci de masini in test in zona Pitesti mai ales spre Cimpulung, daca te uiti mai atent seamana cu Renault Megane si Renault Laguna.

| stejarandrey a răspuns:

Mondeo fratelaughing)
rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este Mondeo. Eu am Mondeo, asa ca stiu ce spun. Sint ceva asemanari dar nu! Nu este!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noua Dacie Sedan probabil. Daca era Ford avea nr de DJ.

| dany_4517 a răspuns:

100% ford mondeo...winking