| Goguletzu a întrebat:

Buna,
Am nevoie de ajutor, caut motor (600cm3), nu prea vechi si pretul sa fie pana in 2000 euro.
As fi interesat de una kawasaki, yamaha, dar si un monsterhappy

Daca cunoasteti vreo oferta si ma puteti ajuta as fi recunoscatorhappy

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

0721444666 intrebi de piticu are o Honda CBR F4i din 2001 la 21.000 de km, toate consumabilele schimbate, omul este inginer auto si a intretinut-o ca la carte, este ne cazuta, ne zgariata, totul original garantez, daca vrei mail anto_mitar@yahoo.com si am mai gasit pe net ceva ok aici http://www.bikeshop.ro/......09062.html dar nu cunosc motocicleta deci nu pot garanta pentru ea, posibil sa aiba defecte ascunse!

1 răspuns:
| herbalist a răspuns:

Http://www.motociclete-de-vanzare.ro/......cond_Hand/
ai aici niste oferte bune nu mai stiu pe la ce pagina ca le am vazut si eu