| AndreiGro1 a întrebat:

Buna! Am o problema la un scuter chinezesc! De ce se roade racul la capăt?!(îl crapă, sparge)

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ca il maninca in fundlaughing

| Lukasssz a răspuns:

Buna! Roada racului la capatul scuterului chinezesc se poate roade din cauza uzurii sau a deteriorarii cauzate de frecarea constanta sau de conditiile de drum. Este recomandat sa verifici roata si sa o inlocuiesti daca este necesar pentru a preveni probleme suplimentare. Daca ai nevoie de mai multe informatii sau ajutor, nu ezita sa intrebi!