| Vlad_Raicu_1996 a întrebat:

Am sala pe 24.09. 2019, dupa cat timp voi fi programat pentru traseu? (proba practica)

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Conteaza de oras.
eu sunt din Craiova si la noi timpul de asteptare e o luna sau doua luni.
eu spre exemplu am prins o luna si trei saptamani, si o prietena a prins o luna fix din momentul in care a luat sala si pana la programarea la oras, e dupa cati candidati dau si dupa cati politisti sunt. spre exemplu in Bucuresti o sa stai mult mai putin deoarece acolo sunt mai multi politisti, poate mai putin de o luna

2 răspunsuri:
| GouDidodino a răspuns:

Depinde de localitatea unde dai, de exemplu in Bucuresti nu trebuie sa te programezi la sala, pur și simplu te duci acolo, te înregistrezi la ghișeu și apoi intri la sala, oricand in orice zi, iar la traseu te poate programa automat calculatorul dupa ce iei sala, sau daca vrei o dată anume, te duci inapoi la ghișeu și te programezi cand ti-ar conveni.

| Directioner99 a răspuns:

Depinde de oras, dupa ce am luat sala(7/11/2018) am fost programata pentru traseu dupa 3 luni(19/02/2019),nu l-am luat din prima, dar am reusit sa ma programez a2a oara la mai putin de o luna.