| Farazahar20 a întrebat:

Salutare tuturor, deci am luat sala (examenul teoretic) Si nu sunt sigur de data in care am fost programat la traseu (proba practica). Am o nelamurire, as vrea sa stiu daca pot intreba la politie acolo cand am fost programat mai exact la traseu. Deoarece eu nu stiu sigur data. Presupun ca undeva ma au ei acolo in baza lor de date.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuia sa ti se spuna dupa ce ai luat sala. Sau ti s-a spus dar nu ai fost atent.

| Farazahar20 explică (pentru darrio2007):

N-am fost atent big grin

| darrio2007 a răspuns (pentru Farazahar20):

Cred ca poti afla asta si de la scoala la care ai dat sala si vei da traseul.

| Pool77 a răspuns:

Nu trebuie sa intrebi pe nimeni, pe dosar in coltul din stanga sus, ti s-a trecut data in care ai traseul.
Cel putin la mine asa e, bafta la traseu.

| 2P a răspuns:

Scrie pe dosar

| Mejdej a răspuns:

Salut pai intreaba pe instructorul tau el trebuie sa stie. Daca nu suna el si afla imediat toti instructori sunt pe pile si relatii happy.

| SirBenDover a răspuns:

Ar trebui sa scrie pe dosar data in care dai traseul.