| FoF244 a întrebat:

Buna, am un scuter de 50cc chinezesc, ceva ciudat se intampla cu el. Dupa ce pornesc la drum, cam dupa un minut incepe sa daie rateuri daca accelerez, cand las accelerația se accelerează pana la 25km/ora, si ce e cel mai ciudat daca trag frana de fata, se accelerează. Ce poate fi?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Motor defect!
Du-l la un mecanica ca sa-l repare, ca ghicitul in stele nu-l va repara si nici nu-l poti folosi asa cum este, ori carpindu-l, ca poti sa faci accidnet mortal cu el.

| Zxcv6 a răspuns:

Fir rupt pe undeva sau ceva pe acolo