| Ioana0077 a întrebat:

Cate ore v-a trebuit sa va descurcati bine la orele de oras?

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

2 ore big grin

| mgtow a răspuns:

Cateva nici nu mai stiu

| OldSoul a răspuns:

De descurcat bine pot spune ca m-am descurcat din primele ore, dar daca te referi de cand am inceput sa conduc cu adevarat bine/normal, este de cand am luat permisul.

| emoboy a răspuns:

Vad ca esti fata.pai la inceput e mai greu, mai ales pana inveti sa ai reflexe.In general nici dupa ce iei permisul, nu poti conduce ok daca nu perseverezi.Depinde de fiecare acum, daca ai masina acasa, roaga-l pe tati sa te lase sa faci cateva parcari cu masina lui pana te inveti cu dimensiunile unei masini, ca sa nu mai pierzi timp la scoala de soferi cu parcarile.
Ai grija de tine, numai bine!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vreo 10 ore.
Stiam sa conduc dinainte, dar m-am acomodat greu cu Loganul, si cu stilul de condus pe care mi l-a cerut instructorul. Invatasem niste chestii prost, si au fost greu de corectat.
Dupa examen, am condus eu pana la scoala, si eram atat de detasat (si bucuros), ca l-am dus pe instructor cu 80 prin oras, fara sa realizez laughing As fi luat Loganul cu mine, il invatasem mai bine decat masina familiei, pe care o condusesem mai mult.