| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Ieri am atins cu masina de un zid negru si mi s-a zgariat pe partea dreaptă. Nu este foarte mare, numai ca este destul de adâncă.
Masina este un gri deschis, iar zgarietura( unde a sărit si vopseaua) este neagra. Oare sa fi rămas culoarea de pe zidul respectiv sau ceea ce se vede sa fie tabla?

1 răspuns:
| Alexandrionelu a răspuns:

De la zid e culoarea. Încearcă sa cureți zgârieturi de pe mașină cu benzina sau motorina. Funcționează acolo unde nu e sarita vopseaua.