| bobi7477 a întrebat:

mi-ati putea spune unde pot gasi o camera de spate pentru piaggio ciao. Sunt din Cluj Napoca. urgent! Bineinteles funda!

Răspuns Câştigător
| Robo97 a răspuns:

Du-te la cel mai apropiat magazin de scutere chinezesti si gasesti acolo..bft

3 răspunsuri:
| KaPy2 a răspuns:

La un magazin de piese scutere iti trebuie seria dupa acea camera, daca nu te pricepi te duci cu camera si ii ceri o camera la fel ca asta si iti da, daca are happy bft Funda?

| Anonimul00098 a răspuns:

Daca vrei ori ce piesa este pe strada aurel vlaicu cluj dupa benzinarie nu la olimpicom cum mergi spre baumax de acolo am luat curea platina si condensator si cred ca mai au piese big grin

| sily a răspuns:

Hai cu mine la osar