| leonard1231 a întrebat:

Buna seara!
Acum ceva vreme mai exact mi sa retinut talonul masini pentru ca nu aveam montat numarul de inmatriculare, masina era in curs de vopsit total in fine, masina era gri acum e albastra ce pot face sa imi iau talonul inapoi precizez ca a expirat si ITP-ul

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la sectia de politie care ti-a retinut talonul si discuta cu ei, cum sa procedezi.

| Violleta2022 a răspuns:

Duci masina la RAR si iti faci ITP-ul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Urci masina pe platforma, mergi la rar rezolvi toate problmele, schimbi culoarea apoi mergi la politie recuperezi talonul si scoti altul nou