| fydo a întrebat:

Buna seara, am si eu o intrebare. vand cauciucuri de iarna pentru golf 3. cu jante cu tot. au fost purtate doar 2 ierni, dar foarte putin. si. se potrivesc si la alte masini? si cam la ce pret as putea sa le dau?

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Pe cauciuc scrie niste numere nu stiu cat pe nu stiu cat r nu stiu cat, vezi si tu ce scrie acolo, intri pe tocmai.ro sau mercador.ro scrii ca ai de vanzare cauciucuri + jante marimea [ce scrie pe cauciuc] succes, asa iti vinzi cel mai repede cauciucurilewinking