| Negruser_Gaby_2000 a întrebat:

Bună seara, îmi poate spune careva unde pot monta o clapetă tobă cu telecomandă in Suceava? Sa stie sa o monteze bine?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In Suceava nu prea gasesti tuneri care sa stie altceva decat suspensie si jante laughing
Nu poti decat sa "te risti", si sa mergi la un service normal, care repara evacuari, si sa-i rogi sa iti puna ei valva.
Eu am lucrat cu un nene din zona Humorului, care suda foarte bine, modifica evacuari si ieseau perfect, dar sincer nu stiu pe unde mai umbla acum, ca era neserios.

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Incearca sa-i intrebi pe astia https://www.facebook.com/UzzyCustoms/
Daca monteaza airride, cred ca pot sa-ti monteze si o amarata de clapeta.

| sdws77 a răspuns:

De obicei companiile de chip tuning se ocupa si cu chestii de genul acesta (valve controlate electronic pentru evacuare), asadar poti intreba la unii care se ocupa cu chip tuning in Suceava.