| Sebi200a a întrebat:

Buna seara, vreau sa va adresez o întrebare despre land rover range ROVER sport 2.7 2005-2008, cat de fiabil este motorul,nu mă interesează schimburile de ulei etc, buget 6000-7000 euro, este un buget ok?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Nu, și nici nu am de gând să fiu vreodată. Dacă mi-ai da un Range Rover din 2005 pe gratis dar cu condiția să-l mențin în stare de funcționare și să-l folosesc, nu l-aș lua.

6 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Poate una dintre cele mai proaste alegeri pe care le poți face.

| Sebi200a explică (pentru johnnny123):

Ai fost posesor?

| VoidEternal a răspuns:

In orice top al fiabilității Range-urile sunt ultimele. Sunt praf.

| Sebi200a explică (pentru VoidEternal):

Mersi frumos, eu vreau sa o țin nu mai mult de 1 an

| Sebi200a explică (pentru johnnny123):

Mersi frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru VoidEternal):

Corect