| Flavyuseduard a întrebat:

Buna, stie cineva cat ar costa aproximativ sa imi aeriseasca la service franele de pe fata? Masina e a3 1.9

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suni si vei fi lamurit la telefon

| sierra1 a răspuns:

Audi - dacă meșterul ți-e amic, scapi cu 50 lei

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca etrierele sunt ok, iar aerisitoarele se desfac, nu te costa mai mult de 50 de lei.
Dar daca aerisitoarele se rup, ori nu se poate aerisi, ori platesti doua etriere reconditionate, adica de pe la 400 de lei bucata... Plus montaj.

| Panamax a răspuns:

Depinde cat dureaza procedura.Trebuie sa iei in calcul si 1l de lichid de frana.
Iar aerisirea se face pe toate rotile folosind testerul mai ales daca masina are ABS.