| r0jeer2k a întrebat:

Am auzit de o aplicatie pentru mobile.de care iti arata mai repede ce masini vor aparea pe site. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Adica arata masinile ce vor fi scoase la vanzare, inainte ca posesorii sa le scoata la vanzare? laughing
Aplicatia despre care vorbesti tu este chiar aplicatia oficiala mobile.de, si te poate notifica la adaugarea anunturile noi, sau iti poate arata ultimele anunturi. Cu siguranta nu face poze spion, masinilor ce urmeaza a fi scoase la vanzare, dupa informatii private.