| Lorin93 a întrebat:

Toată lumea se ocupa cu mașini in ziua de azi. Ma puteți ajuta va rog frumos cu niște site-uri care sunt mai " necunoscute " și mai ieftine sa zic așa fata de " mobile.de, AutoScout24. " și altele cunoscute sau mai bine ar fi dacă ați sti niste site-uri de licitații auto tot așa sa spun mai " ieftine " in afara de " CarsOnTheWeb, autobid... " va mulțumesc

Răspuns Câştigător
| sdws77 a răspuns:

Pentru masini ieftine, iti recomand site-uri rusesti, precum drom.ru si avto.ru, dar nu stiu cat de sigur e sa cumperi masini de acolo.