| C3R1 a întrebat:

as dori sa stiu cat este asigurarea auto in Miami?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pentru un bugati veyron sau un yugo, lămurește-ne tu mai intâi?

Bula
| Bula a răspuns:

In SUA nu exista RCA, doar diferite pachete de asigurari (ei le asigura pe toate), in functie valoarea produsului asigurat si probabilitatea de accidentare.
Asiguratorul iti calculeaza ratele contractului politei de asigurare, iar tu platesti.

| mgtow a răspuns:

Vezi in Youtube

| relian a răspuns:

Depinde ce asigurare iti faci, ce masina ai, cati ani ai, daca masina este platita sau nu si etc. Poti sa dai de la 25 pe luna pana la 150. Cel mai indicat este sa suni cateva companii, dar in genrral mai toate is cam pe acolo, deci suni una bagi acolo date si vezi ce iese.