| AestheticPerf a întrebat:

Legat de un Suzuki Grand Vitara sau un SUV in geneal sau masina, ce ati alege: navigatie sau interior din piele?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Interior din piele, bineinteles. Navigatie poti atasa si tu pe un suport care se prinde pe bord sau pe parbriz cu ajutorul unui telefon sau unei tablete + ca nu cred ca ai nevoie intotdeauna de navigatie.

4 răspunsuri:
| anonima455 a răspuns:

Buna! Interior din piele, dar depinde si ce ai alege tu. Navigatia nu e intotdeauna folositoare, adica e uzuala, bineinteles, dar o poti atasa si tu de unul singur pe un suport specific.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Navigatie oricand
in general la modele mai ieftine daca nu iei navigatie nu primesti nici display din ala mare ci un bord saracacios si daca iei scaune de piele la fel, la modelele ieftine ai sa rimesti o piele ieftine care ti se lipeste de c.ur si te face sa transpiri

| Mad1 a răspuns:

Interior din piele. Iti dai seama ce bine iti va sta fundul si vara si iarna in ea? Www ..navigatie poti sa iti pui oricand

| maradi3 a răspuns:

Ohh da, musai interior din piele! Ai urcat vreodata pe locul din spate iarna, pe piele? Frig afara, rece inauntru! Pana se incalzeste cabina, mai dardai putin! Iar vara transpiri ca dracu...ca ma gandesc ca n-au toti masini premier!