| xAndreas11 a întrebat:

Tocmai azi am apucat sa conduc un mult dorit Nissan Navara, o masina IMENSA. M-am gandit sa-mi iau ceva tot 4x4 da mai mic, ce parere aveti de SUZUKI grand vitara (1 si 2) si toyota rav4, ce ati alege? Si daca mai sunt alte optiuni relativ ieftine cu motorizare diesel mica.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de unde o cumperi sa fie om serios, testeaza masina la un mecanic inainte sa o platesti ca sa te asiguri ca e in regula cu km si restul

| 012345678910bbb a răspuns:

După părerea mea, Toyota rav4 este o alegere mai buna. Și ca aspect și ca opțiuni. Acum depinde și de bugetul tau, pana la urma, mașină sa fiehee hee