| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU saptamana aceasta am programat orasul si imi este foarte frica, ca atunci cand o sa vad politistul langa mine o sa ma emotionez. Cineva mi-a zis sa iau calmante. Este bine sa iau calmante si sa conduc? Multumesc!

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Este ok sa iei. Multe persoane au facut asta dar nu de capul tau. Consulta medicul sa iti dea ceva potrivit ca sa nu iti pierzi concentratia si sa nu te adoarma. Trebuie sa vorbesti cu un medic neaparat inainte de a le lua!

| Tweetymrrr a răspuns:

Nu lua calmante. Relaxează'te şi gândeşte'te că trebuie' să ai mintea limpede ca să reuşeşti să treci cu brio. Imaginează'ţi că tipul respectiv este tatăl tău sau eu mai ştiu cine.
Mult succes!

| ioana1704 a răspuns:

Nu lua nici un calmant!

| andreisandu28 a răspuns:

Nu lua calmante pentru ca sa nu te emotionezi si sa nu lesini asa ca inspira expira si ...conduwinking succes :* funda?

| maryan2020 a răspuns:

oh go on nu e bine sa iei calmante pur si simplu trebuie sa stai relaxata.