| Adelinaa18 a întrebat:

Stiti cumva daca chestionare de pe www.i-drpciv.ro sunt aceleasi ca la examen?

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Da,sunt identice.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu cand am facut scoala (2011) am facut chestionare pe www.drpciv.ro si cateva din intrebarile de pe net le-am primit si la examen. Pe net am inteles ca sunt disponibile o parte din intrebarile de la examenul 'pe bune', dar iti vin destule pe care nu le-ai mai vazut nicaieri.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu sunt exact aceleasi dar sunt foarte asemanatoare. Daca faci 23-24 puncte pe drpciv n-ai cum sa nu iei examenul. Sunt o idee mai usoare alea de la examen, cel putin asa mi s-a parut mie cand am dat.

| 3AMY5VKZVPMZX a răspuns:

Uita-te pe www.edu.ro acolo gasesti orice subiect de examene.