| Punpariucutinesicuviata a întrebat:

Unde trebuie sa fac pozele pentru permisul de conducere? Am inteles de la posta ca pot direct a drpcivl. Se mai plateste ceva in plus?

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Ti le face la DRPCIV, pe loc, nu costa nimic in plus.

| darrio2007 a răspuns:

Pozele se fac la Politie, la depunerea actelor pentru permis.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti fac ei poze cand depui actele

| MihaiNicu23 a răspuns:

POzele pentru permis o sa le faci in ziua in care te duci sa dai sala, acolo de unde iti iei codul de bare care contine intrebarile pentru a da sala.

| UsualBoy a răspuns:

Poza pentru permis se face la DRPCIV în momentul depunerii dosarului!