| Cristinanicolae7 a întrebat:

Bună...
Vreau și eu sa știu dacă pot ajunge cu motocicleta în Irlanda, Anglia sau Germania... Am găsit loc de munca doar în tarile astea.
Motocicleta nu pot sa o las acasă, stau la bloc și nici prieteni sau rude nu am, unde as putea sa o las.
As fi putut sa o vând, dar având în vedere ca am economist trei ani ca să o pot cumpăra, ma doare sufletul, m-am atașat asa de mult.
Va rog, e vreo posibilitate și ce acte îți trebuie?
Vreau răspunsuri normale, nu ma luați la misto.
Mulțumesc din suflet

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi cu ea apoi o inscrii. Prima oara sa ai permisul schimbat apoi o inscrii mai usor. Numa ca ai mevoie de haine chestii de luat ti le trimite o ruda prin roman care are microbuz

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti, o sa fie un chin sa o duci pana acolo, dar normal ca poti. Fiecare tara are procedurile ei sa tii motocicleta acolo daca esti rezindent