| DroGuleTz a întrebat:

Buna love struck as vrea sa imi spune-ti si mie partile componente ale trenului, semne si simboluri folosite in transporturi, mijloace de transporturi ecologice si materialele care se folosesc in constructia unui tren am nevoie pentru un portofoliu la tehnologie si nu gasesc poate voi ma puteti ajuta dau fundita si 3 votuletze love struck mersi

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Singura metoda de a aflat ceva ar fi sa iti faci cont si sa postezi intrebarea pe forumul pasionatilor de trenuri si trenulete laughing forum.lokomotiv.ro aceasta este adresa si acolo cu siguranta vei primii un raspuns!

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nu suntem enciclopedie!