| grasu6591 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un bmw x3 (model mai vechi, gen 2004-2005)
daca cineva detine acest model, as fi recunoscator daca mi-ar oferii niste detalii. Plus-uri, minus-uri etc...

1 răspuns:
| Renato_Turcu_1989 a răspuns:

De ce ti-ai lua un bmw x3 din 2004-2005 la 4000 cand poti gasi alte masini la banii aia mai tinerewinking nu sunt adeptul bmw audi sau mertz....cauta si alta marca si vezi ce dotari au pretul de mai sus este estimativ dar eu unul nu ma dau in vant dupa asa ceva. si eu sunt in cautare de masina "9" dar eu ma uit dupa altceva... nu dau nume la marci ca sa nu sara in sus hateri