| 19theeo a întrebat:

Buna ziua TPU! Am si eu o intrebare, doresc sa imi cumpar un scuter electric, se conduce fara permis, este limitat la 25 de km/h, ce trebuie sa invat ca sa merg lejer prin trafic si sa respect toate legiile rutiere, eu m-am gandit la legislatia rutiera si la indicatoare, dar cat din legislatie ca nu cred ca e nevoie de toata legislatia invatata pentru a conduce un scuter limitat la 25 km/h?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa inveti TOT ce poti intalni in trafic!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei sa respecti toate legile trebuie sa stii toate legile, asa ca pune mana si invata legislatie rutiera.