| Claudiu709 a întrebat:

C-am cat costa un Audi, A9 Hybrid Sports Sedan?

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Deocamdata este in faza de concept si nua a aparut pe piata. Este anuntat la un pret incepand de la 47.000 euro dar nu se stie ce va fi pana se va lansa si care va fi forma filana deci nu te sfatuiesc sa iti faci prea mari sperante!

| vlad_4846 a răspuns:

Nu exista audi a9 deocamdata...multumeste-te cu un a4 ca n-o sa ai bani de ala. daca o sa apara

| heddy10 a răspuns:

40.000-45.000 euro

| ΔH a răspuns:

Iti e greu sa cauti la google "anunturi auto"?
Sau daca te intereseaza pretul nou, completeaza un configurator pe site-ul celor de la audi, si gata.
Dar deh, lenea e mare, nu. happy

| andrei_4094 a răspuns:

"C-am" cat toate cartile de Limba Romana din Bucuresti.

| PinguinuL a răspuns:

Free.XD