| Smara_8318 a întrebat:

Cam cat ar ajunge o calatorie cu autobuzul sau autocarul de la Botosani la Cluj, avand in vedere ca sunt vreo 348 km?

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Apriximativ 80 de lei cu autocar unde ai mai mult lux, atat am dat eu de la Alexandria la 2 Mai si este aproximativ aceiasi distanta si cu autobuz nu stiu sigur dar este mai ieftin fiind conditii mai proaste de calatorie undeva pe la 60 de lei cred!

| boogdan91 a răspuns:

Seara pe la 7 ai autobuz din autogara. Nu e chiar de lux, costa 60lei. Gasesti astfel de informatii pe site-ul autogarii Botosani.

| ellene a răspuns:

Zilnic de la ora 20 plecari din autogara Botosani. in Cluj ajungi la 04.30, trece si pe la aeroport. biletul costa 60 lei

| BlackNights a răspuns:

Destul de multlaughing))
Plus ca nu cred ca e autocar direct cluj-botosani.E cluj-piatra neamt sigur...intereseaza-te la diferitele firme de transport de persoane din botosani/cluj.