| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat ar costa sa pui un kompressor pe un logan(cu tot cu manopera+kompressorul)?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Depinde ce compresor. Manopera ar fi cam 2 ore de munca adica o ora si ceva dar se taxeaza doua, si depinde de tariful service-ului in jur de 40 de lei in medie si compresorul depinde. Gasesti si compresoare made in China care merg pe Logan la 300 de lei bucata poate nici atat, daca vrei unul pe original ca cel din standard este 530 de lei, dar poti sa si un Apache sau un RSR care ajung la 1300 de euro. Eu unul recomand Champion 22 costa cam 780 de lei dar isi merita fiecare banut!

1 răspuns:
| Kristtine a răspuns:

10 milioane, depinde.