| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa o remorca de mici dimensiuni, noua?

4 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Eu zic sa te duci la o firma de carosari si sa ti-o faci dupa cum iti place si la ce bani vrei. Or sa te intrebe care este bugetul, si pentru ce ai nevoie si or sa-ti faca o oferta.
Poti sa incerci la Repacom Obor ( www.repacom.ro ), eu de la ei mi-am facut remorca, au fost foarte de treaba, mai ales ca nu prea ma pricep in domeniu prea bine :P. Bafta!
Shin;)

| kenzo007 a răspuns:

Salut undeva la 1800 de Ron

| Fazanu a răspuns:

Cele mai ieftine sunt la 1700 ron, dar nu iti recomand pentru ca sunt din tabla cam subtire. una mai buna incepe de la 3000 ron

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://209. 85. 129. 132/search? q=cache:MtG7atbCrYwJ:...lr=lang_ro
cca 27 milioane sau 670 euro cam astea au fost preturile gasite de mine.