| Aalexander a întrebat:

Cam cat costa un radiator pentru masina?
Am un fiat punto din 2001 in doua portiere. ( conteaza masina sau toate radiatoarele sunt la fel?)

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate ajunge pe la 600 - 700 lei daca il cumperi de la distribuitorul oficial FIAT, de la fier vechi juma de pret si ce mai ia mecanicul pentru montare

| onasis1961 a răspuns:

Second-200-250,nou 400-500.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Conteaza marimea, dar si modelul. Iti sugerez unul sh ca nu ai nevoie de nou, doar sa verifici sa nu fie spart

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ia unul nou montat la service cu garantie, eu merg pe principiul sunt prea sarac ca sa-mi iau lucru ieftin

| Maioru a răspuns:

Difera de la Fiat(de ex) Punto la altul, de motorizari, de an, pot avea marimi diferite, alte sisteme de prindere si altele.Cel mai bine te duci cu talonul masinii la un magazin de piese si totul se rezolva

| DenisDenis12 a răspuns:

Depinde 200 lei daca il iei la mana a 2 a. sau 400-500 lei daca il vrei nou. da conteaza si marca masini. cel mai indicat. ar fi sa sa mergi la un service sau la un magazin de piese auto si acolo vei primi toate detaliile