| Iulyan_Adrian_1998 a întrebat:

Cam cât durează până pot da sala dupa ce m-am înscris la scoala de soferi? Din ce am inteles eu imediat după ce ai terminat legislație adica 2 3 saptamani de la înscriere si începerea legislației

4 răspunsuri:
| NorNegru a răspuns:

Legislația am început-o în prima săptămână după ce m-am înscris la școală. Au urmat apoi orele de condus obligatorii... cam după o lună s-a întâmplat, în cazul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie să ai 15 ședințe trecute în calculator, poți face una pe zi, nu cred că e o limită de timp...

| danielsferle a răspuns:

Salut saptamana trecuta m-am inscris si eu si acum joi dau iesirea deja...nu stiu de unde ai scos-o pe aia cu 3, 2 saptamani de legislatie

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Proba teoretica (sala) se poate sustine abia dupa ce ai terminat scoala de conducere (atat orele de legislatie, cat si orele de conducere).