| xt a întrebat:

Care considerati ca sunt cele mai "reliable" (de incredere) situri cu masini second-hand, in afara de clasicul mobile.de?

8 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Autovit.ro si automarket.ro

kratos
| kratos a răspuns:

Autovit.ro happy

| PauLa.M a răspuns:

Autovit.ro

| kenzo007 a răspuns:

Buna...
Incerca bikeshop.ro vei gasi acolo. Multi prieteni de ai mei au achizitionat de acolo vehicule si motoarehappy

| Daddy_9411 a răspuns:

4tuning.ro

| Slowmotioon a răspuns:

Autoscut.de(ro)limba romina! E un site cooolll! ti-l recomand cu incredere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza asa de mult site-urile cat oamenii de la care cumperi, daca e samsar treci mai departe. Neaparat sa ii faci un test masinii inainte de cumparare. Crede-ma eu mi-am luat masina la mana a 2-a si am cautat. Citeste forumuri, sfaturi de la ceilalti si ai grija. happy
Bafta!