| TheOne19 a întrebat:

Care e diferenta intre mercedes vito si viano? care e mai bun mercedes vito/viano sau volkswagen transporter?

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Vito si Viano difera ca asezare a scaunelor, telescoape mai tari la Viano, in rest sunt identice. Intre Vito, Viano si Transporter chiar si 5 eu as merge pe Vito dar sa nu fie mai vechi de 2003 deoarece modelele dinainte de 2003 au fost foarte proaste, pica cutiile de viteza, telescoape, directie, chiar nu au fost deloc fiabile! Daca vrei pentru drumuri foarte proaste mergi pe Transporter PanAmericana, daca nu clar Vito!

| alexalex2001 a răspuns:

Mercedes Vito e mult mai bun.Sa incepem cu compararea.Caii putere.Mercedesul are mult mai multi cai decat Volkswagen. Daca nu ma insel mercedes are si 6 viteze.E o masina tare buna.Deci cred ca ai inteles.

| TheOne19 explică:

Da dar de ce e mai bun vito decat viano par cam la fel fara prea multe deosebiri