| Roxu a întrebat:

Care este cel mai sigur mijloc de transport?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

ÎN conditiile date nici un mijloc de transport nu e sigur, nici in situatia in care te deplasezi pe jos, pe picioarele tale.Cand e sa se intample si e necesarv sa parasesti aceasta lume, vine aia cu coasa si te stange de pe drumuri si a scapat lumea de tine.

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tiribomba plimbare cu a meu

| SpikE a răspuns:

Taxiul, dar nu oricare, matiz sa fie, cand intra cineva in tine nici nu mai trebuie sa te mai chinui la spital, te duci direct la morgawinking

| AndreeaDogar a răspuns:

Avionul este cel mai sigur mijloc de transport. Urmat indeaproape de vasele de croaziera. http://www.greatnews.ro/......ziera.html

| ionutz24 a răspuns:

ratb

| raluk_2359 a răspuns:

Poithinking taxiu`, avionu` elicopteru`