| Girly97 a întrebat:

Care semne de incepator sunt mai bune, cele cu ventuze sau cele autocolante?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ventuze. Le poti da jos mai usor decat autocolantul, mai ales daca mai conduce si altcineva masina, nefiind incepator.
Cine spune ca ventuzele nu stateau lipite, mai are de invatat sa lipeasca niste ventuze.

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

La ce?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Irelevant.
Daca nu conduci doar tu mașină alea cu ventuze sa poată fi scoase usor

| ReddY25 a răspuns:

Pune autocolant

| UserRo10 a răspuns:

Am avut vreo 3-4 seturi si ventuzele nu statea deloc. Cel mai faine sunt cele autocolante mai calitative sa se ria usor in un an

Răspuns utilizator avertizat