| Merx a întrebat:

Cat costa sa imi pun motor la bicicleta?
Si daca stiti dati`mi si un site!

Funda!

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Kit electric nu merita. Un motor special pentru asta te costa de la 1300 de lei in sus + montaj, dar poti scapa mult mai ieftin daca pui pe ea un motor de drujba care trage foarte bine... si ai terminat povestea in 300 de lei si il montezi la un particular in 100 de lei maxim!

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Iti aduc eu kit electric cu autonomie de 30 - 40 km. Dar te costa in jur de 2400 de ron. Si dureaza cam o luna pana il aduce.

| aby_6778 a răspuns:

Manelaughing)la ce iti trebuie motor la bicicleta eu zic ca te costa mai mult sa cumperi motor si sa il asamblezi decat sa iti cumperi direct o motoretahappyparerea mea