| Andre a întrebat:

Cat costa un Bentley sau Rolls Royce nou?

Răspuns Câştigător
| An0N1M a răspuns:

Depinde de model.variaza intre 150.000 euro si chiar 500.000 de eurobig grincum am mai spus depinde de model,motorizare, optiuni, dotari etc.

5 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

Oho, te bate gandu sa-ti ei unu?:devil)

| noktambul a răspuns:

Am eu un Rolls putin rulat, de colectie (Silver Shadow), in perfecta stare. M-am plimbat cu el doar prin curtea mea de 2 hectare. Daca te intereseaza, putem negocia. Pret de criza laughing

| cristi987 a răspuns:

Tu nu ai net acasa uitete pe net...
ce iti trebuie raspunsurile noate. Da totusi cred ca ajunge cam la 400.000 euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de model si de dotari de ex: Bentley-ul care la cumparat Dan Diaconescu la costat 200.000 euro si Rolls Royce-ul care la cumparat tot Dan Diaconescu la costat 385.000 euro fara taxe. Insa aceste masini pot ajunge si la un milion de euro de ex: un Rolls Royce cu caroserie si geamuri anti-glont costa peste un milion de euro.

| fafnir a răspuns:

Mergi pe bicicleta, asa o sa fi in forma si vei salva si planeta big grin