| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Cat de calitativ e sunetul la un audi a4 b8, fără bang&olufsen?

Răspuns Câştigător
| Alexandrionelu a răspuns:

Suficient pentru un șofer obișnuit, superior la ceea ce găsești standard la mașinile ieftine din 2019. Dacă nu ești un extrameloman super pretențios, nu vei simții nevoia de mai mult.

2 răspunsuri:
| Tataru_Ionut_2001 explică (pentru Alexandrionelu):

Ma intereseaza sa se audă basul cat de cat ok..atâta tot

| Alexandrionelu a răspuns (pentru Tataru_Ionut_2001):

Nu va vibra caroseria ca și cum ai avea un tub de bas, dar totuși auzi frecvente destul de joase. Poți corecta nivelul de bas puțin din egalizator.
Dacă vei vrea mai mult bas, oricând îți poți monta un bass sub scaun, ca cel de aici:
https://www.amazon.com/dp/B007LQWSYC?tag=musicauthority15-20
Avantajele basului de sub scaun ar fi faptul ca nu este vizibil, este mai simplu de montat și nici nu îți ocupa loc în portbagaj. Iar senzația merita banii, este peste ceea ce oferă un sistem incorporat ca b&o.