| CreaţaWsz a întrebat:

Cat e taxa de inscriere la scoala de soferi (categoria B)?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de fiecare scoala, au site vezi la pret cat cere.

| OldSoul a răspuns:

Depinde de judet si cu ce firma dai, oricum undeva la 1200-1500, asta daca nu dai spaga la traseu happy

| MariusF23 a răspuns:

Depinde de scoala. La mine in oras cel mai ieftin e 700-750 lei, la care mai bagi alte cheltuieli (fisa medicala, avizul psihologic, chitante etc.) si te ajunge pe la 1000 lei.

| DrTerrible a răspuns:

950 + alte prostii (analize, cazier, etc) si se ajunge pe la vreo 1200 lei iar daca vrei sa dai si cv spaga la condus... ajungi la 1800 1900 depinde!

| BlacK_8915 a răspuns:

Taxa porneste de la 700 ron dar difera de la scoala la scoala!

| patriciatimeea a răspuns:

Variaza de scoala de soferi pe care o alegi ...de la 700 ron + (100 analizele + 58taxe si impozite + 6 ron taxa test) pana la 1100 (cu toate taxele incluse).

Asa este la mine in oras...dar cred ca in mare..asa este in toata tara.