| flopigood a întrebat:

Caut trabant! serios! stare de functionare acceptabila. dau funda.calarasi.

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca vrei pentru colectie am eu si il dau cu tot cu certificat de trecere in stare de masina de colectie si fisa de scutire de la impozit. Daca vrei pentru mers cu el poti cauta pe autovit!

| panteravalcea a răspuns:

Deci cauta pe autovit sau pe auto.ro am vazut cateva.o sa gasesti!

| Stefanu a răspuns:

Http://www.bestauto.ro/......124851.htm

http://www.bestauto.ro/......115740.htm severin&price=420&tabid=1&pictureid=1

Sper ca te-am ajutat.
Stima!

| goejoy a răspuns:

Doar o funda pentru. un trabant laughing