| M4RK a întrebat:

Ce alegeti intre aste :skateboard, role, trotineta, bicicleta, motocross, motocicleta, atv, masina sau tir?happyhappyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| dia94 a răspuns:

Atv :X

56 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Role.

| sTeFaN. a răspuns:

Tir ca imi place fff mult tirurile smug cand te duci intr-o cursa cu tiru si iti ies fetele pe centurasmug le iei in cabina si big grin pa palaughing

| Lary a răspuns:

Role si bicicleta

| Bishop a răspuns:

Masina si role happy

| annita2009 a răspuns:

Se poate pe toate? Daca nu, mie cred ca mi-ar placea motocrossul, ar fi interesant...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bicicleta.

| Elly4all a răspuns:

Eu aleg skatebord si role..si daca imi mai permiti si bicicletabig grinlaughing u?batting eyelashes

| albastrel a răspuns:

Mooootoocicleta! desi stiu ca as fii moarta intr-o ora!big grin

| SweetCandy a răspuns:

Masina si motocicletahappy

| andrey23 a răspuns:

Bicicleta si masina big grin

| andrey23 a răspuns:

Masina si bicicleta big grin

| Cryssy a răspuns:

Role :X

| angel10 a răspuns:

Bicicleta!

auran
| auran a răspuns:

Bicicleta (desi merg destul cu masina) si cred ca mi-ar placea tirul

| Noname69 a răspuns:

Sfatu meu motoscuter... yamaha mbk booster :p... e bun ssi fuge big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masina sau tiruhappy

| JesterRO a răspuns:

Role, bicicleta si motocicleta. happy

| bruneta_9895 a răspuns:

Role

| misfit a răspuns:

Skateboard:X:X

| atomic a răspuns:

O lista cu cele mai populare skate shopuri romanesti: http://sk8ing.ro/skate-shops/

| lora3u a răspuns:

Motocicleta! :X

| AdyLupul a răspuns:

Carutza

| lucica_4613 a răspuns:

Baii eu una as vrea role dar parintii mei sp ca mai buna e bicikleta ce sa aleg?cryingcrying

| icerock77 a răspuns:

Atv si iti zic si ce firma: Polaris depinde daca vrei de off road, scheme sau plimbare gen rally raidlaughing

| dasdfsdfdf a răspuns:

Toate in afara de tir dar in special sk8, motocicleta si cea de motocross