| M4RK a întrebat:

Ce alegeti intre aste :skateboard, role, trotineta, bicicleta, motocross, motocicleta, atv, masina sau tir?happyhappyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| dia94 a răspuns:

Atv :X

56 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Viata este mai frumoasa pe 18 roti. Este o senzatie de putere si siguranta atunci cand conduci camionul. Tin sa te anunt ca orice masina care transporta marfa poate fi trecuta ca TIR. TIR fiind o conventie rutiera pentru a trece mai usor granitele. deci CAMIONUL l-as alege oricand si la orice ora.

| Arthur a răspuns:

Bicicleta si rolele

| andrey23 a răspuns:

Bicicleta si masina big grin

| andrey23 a răspuns:

Masina si bicicleta big grin

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Role.

| M4RK explică:

Eu motocrosswinking find ca la mine la tara e bun

| M4RK explică:

Nu ii place la nimei motocrosul?

| M4RK explică:

Se pare ca la nimeni nu i place motocrosul ca de ii placea primea fundita asa ca crying

| AvalohAlyn a răspuns:

Bicicleta si atv.Mai ales o plimbare cu atv-ul mi se pare super interesanta.

| Bishop a răspuns:

Masina si role happy

| psiholoaga a răspuns:

Mi-ar placea skateboard si role. Dar nu stiu decat pe bicicleta sa merg, asa ca aleg asta. Tir?!

auran
| auran a răspuns:

Bicicleta (desi merg destul cu masina) si cred ca mi-ar placea tirul

| alexdop21 a răspuns:

Motocicleta, atv masina fara tir

| Elly4all a răspuns:

Eu aleg skatebord si role..si daca imi mai permiti si bicicletabig grinlaughing u?batting eyelashes

| SweetCandy a răspuns:

Masina si motocicletahappy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Bicicletabig grinlove strucklove struck

| xibalba a răspuns:

Bicicleta si role... desi si cu skate`ul cred ca e super.

| Cryssy a răspuns:

Role :X

| danutza a răspuns:

Un tractor laughing

| Sabwy a răspuns:

X:skateboard il iubesc :X cu asta merg eu la schoala :X

| albastrel a răspuns:

Mooootoocicleta! desi stiu ca as fii moarta intr-o ora!big grin

| Silvia a răspuns:

Role love struck big grin
Dar si bicicletabig grin

| gabitza05 a răspuns:

Bicicleta

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Role & Bicicleta.

| Noname69 a răspuns:

Sfatu meu motoscuter... yamaha mbk booster :p... e bun ssi fuge big grin

| inna a răspuns:

Masina love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mashina, evidentbatting eyelashes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut skateboard laughing thoamne .in viata mea nu mai vreau asa ceva
Aleg rolele happy
Pana in clasa a 6 a nu mai cu role ma vedeai in picioare laughing
Ma plimbam ziua si seara pana tarziu gen 12-1 noaptea
Si vara nu mai cu rolele si cate o inghetzata ma vedeai laughing
Eh ce vremuri happy
Si ce febra musculara faceam laughing
Intr'o zi m'au alergat niste caini rolling on the floorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Maşina şi bicicleta.
Pa, pa.