| Victor195 a întrebat:

Ce ati alege dintre un Renault Megane 1999-2000 si Renault Laguna 1999-2000? (de ce?) (funda) fara raspunsuri aiurea

Răspuns Câştigător
| Razvan_Pican_1990 a răspuns:

Renault Laguna...arata si mai bine..si merge mai bine ca un megane

4 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Laguna este ceva mai luxoasă, deci laguna.

| Nis a răspuns:

Mie personal mi-a placut Laguna de cand am mers intr-una prima data. Foarte confortabile si se conduc si foarte fain. Am condus una si baut si tot am fost impresionat de cat de usor mergea. laughing) Doar ca era ceva mai noua de 2000. Eu as recomanda un passat 2003 daca vrei sa te invarti in banii de Laguna 2000. Dar daca ai DOAR aceste alegeri, cred ca m-am facut clar care e alegerea mea.

| alicecurtis a răspuns:

Depinde motorizarea?!
eu as alege laguna pentru ca arata foarte bine!

| alex2000maxx a răspuns:

Sunt cam vechi din 2000.Amandoua erau masini bune la vremea lor dar vremea le-a trecut asa ca nu se merita sa iei niciuna (eu asta cred).