| Radu_8119 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre scuterul Ares 50Q-2A, este bun, se strica repede, se gasesc piese de schimb si altele.

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Se strica destul de repede, fiabil nu este deloc, pe drumurile din Romania chiar nu se merita, piese de schimb se gasesc dar bani sa ia sa le tot schimbi. Daca vrei ceva ok ia ceva second mai bine dar sa fie un brand de calitate. Cauta o Honda sau chiar Aprilia sau Yamaha. Oricum Honda poti fi sigur ca nu are moarte daca este intretinut cum trebuie!