| katty_6203 a întrebat:

Ce marca de masini preferati?happy

Răspuns Câştigător
| helgione a răspuns:

Audi, bmw, peugeot, citroen, Opel Ford, Alfa Romeo Honda

20 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

1. Mercedes;
2. Toyota;
3. Jeep.
Fiecare are anumite modele mai mult mai mai putin bune dar in general cam acestea sunt cele mai fiabile!

| razzvan27 a răspuns:

Opel,skoda,bmw,vw! happy

| razzvan27 a răspuns:

Draga jack, nu te contazic, masinile franceze sunt bune.au un design superb si sunt de nota 10 la confort.dar cand o sa ti se strice ceva la citroen... big grin

| Simpatic a răspuns:

Una e sa apreciezi alta e sa conduci ceea ce apreciezi.Am M3 momentan, printre altele am avut seria 3 si seria 5, deci marca e evidenta si cea mai buna ever!

| Simpatic a răspuns:

Ma ia rasu tare, graffman cand ai mers tu ma rateule cu bolizi? e iau in m3 faci pe tine caca, era vorba ca ai condus in NFS? ala e un joc ma nu realitate! cum si tu esti facut pe calculator, esti un soft happy

| AndreiC a răspuns:

Simpatik: Ai de capul meu ce modest esti domle'! Oare ai mentionat ca ai M3? Nu cred! Mai spune de vreo doua ori! Si parca katty intreba ce MARCA preferati nu ce model de la o marca. Nu?

| octavian1992 a răspuns:

Mercedes regina soselelor

| heddy10 a răspuns:

De multe ori am zis si o sa mai zic ca masina mea preferata este Subaru Impreza WRX STi.

| PredatoR a răspuns:

1.Mercedes
2.BMW
3.Audi

| graffman a răspuns:

1.Land Rover
2. Volvo
3.Toyota
4.Honda
5.Mitsubishi Lancer
5.Mercedes-Benz
6.Bmw astea sunt masini pe care le poti cumpara si de strada dar sunt si bolizi iar acolo nu imi poate schimba nimeni parerea deoarece am mers cu diferiti bolizi cum ar fi ferrari,bentlye,maserati, porsche, lamburgini...si poate nu este cel mai rapid dar lamburghini mucelago dar este cel mai bine structurat si nu vb din povesti ce real nu asa da ncii o amsina pe un lamburghini mucelago:X:X:X:X

| WhiteWolf7 a răspuns:

Masini cu personalitatebig grinodge Challenger 1970, Chevrolet Chevelle, Dodge charger 1970, iar din cele de import:Audi(imi place la nebunie cum se aseaza pe sosea si cum arata si cum se aude.), Wv Touareg si anumite modele Honda.

| qtheodora a răspuns:

1.Bmw Jeep
2.Audi
3.volkswagen jeep

| jack993 a răspuns:

Mha ce sa va spun. aici e povestea romanului- "numai masina neamtului e buna normal." am un citroen c5 model din 2001 din 2004 e la mine si NU AM AVUT NICI O PROBLEMA cu atat mai putin la motor! recent in 2008 am mai luat un C3 si nici ala nu are nici o problema. de altfel nasul meu ave un peugeot 406 2002 o ar edin 2005 si pana in prezent si nu are nici o problema cu ea. asa ca nu poti vorbi de alta marca sau model pana nu incerci personal happy

| jack993 a răspuns:

Te referi ca sunt greu de intretinut? pai asta nu stiu sa spun dac nu am avut probleme. dar un lucru e sigur nu poate fi si ieftin si de calitate inalta.

| StiGGy a răspuns:

Volkswagen, in special cele nemtesti, calitate superioara.

| Drathmnight a răspuns:

Cel mai mult imi place lincoln navigator

| DjAnna a răspuns:

Bmw bmw bmw

| BlackWhite a răspuns:

AuDI, bMW, volkswagen, ToYoTa

| PONCEVAD a răspuns:

EU unul prefer mercedes pana la moarte