| cineva15 a întrebat:

Ce masini de teren cu motor maxim 2000cmc stiti? dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

SUV-uri sunt o groaza dar masini de teren adica off roadere nu prea exista cu motoare mai mici de 2.2 sau 2.8 cel de la Mitsubishi. Ar fi variante Mitsubishi L200, Nissan Navara si cam atat momentan care sa faca fata in off road fara modificari deloc sau fara modificari majore!

3 răspunsuri:
| vw9378 a răspuns:

Hyundai Tucson, Kia Sportage, Mitsubishi Outlander, Nissan X-Trail, Hyundai Santa-Fe, etc

| goejoy a răspuns:

Masina de tuns, iarba DE TEREN happy

| andreisandu28 a răspuns:

Nissam mitsubishi