| MaDu222 a întrebat:

Ce parere aveti despre ford fiesta 1.3 2004 2 portiere?

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

E o masina care are un demaraj bun, foarte buna pentru oras, are un consum redus de combustibil si are un interior placut.

| cossmy a răspuns:

Nu prea conteaza cum le spui...eu le zic masini in 3 usi. Daca zic coupe, parca ma gandesc la porche carreralaughing. In fine, pustiu are 14, nu 13 anilaughing

| bogdanel7 a răspuns:

Bai "2 portiere" eu nu cred ca ai mai mult de 13 ani. Se cheama COUPE

| RMihai a răspuns:

Are mama din 2001 tot 1. 3 16valve 70 cai. demaraj bun, consum cam mare zic eu pentru. motoru asta 8, 9 la suta, pentru oras si 2 pers ii buna sa aiba totusi abs daca ii din 2004 ca se duce iarna bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o masina de oras.
foarte bine vanduta.
mica. sportiva ieftina.consum bun, comercializata in toata lumea.
este destul de rezistenta, dar mi se pare ca este o masina de femei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiesta totdeauna a f omasina buna.